Oturma Odası

Koltuk Takımları

Evinizde hayalini kurduğunu atmosferi yaratmayı mümkün kılacak koltuk takımları için  Voi Home koltuk modellerini inceleyebilirsiniz. Özgür, klasik, minimal, gelenekçi, modern, sıra dışı ve daha pek çok değişik stil seçeneği ile beğeninize sunulan koltuk takımları, evinize tarzınızı, kişiliğinizi ve ruhunuzu yansıtacak!

Buna ek olarak, Voi Home’nin dayanıklı şıklığı konfor ile buluşturan ve ilgi çekici tasarım çizgisiyle dikkatleri üzerine çeken koltuk takımları, salonunuza ve oturma odanıza hayat katacak! İster sade ve doğal, ister gösterişli ve frapan çizgilerden hoşlanıyor olun, evinizin vitrini olarak niteleyebileceğimiz oturma alanı için en uygun koltuk modelleri için Voi Home koltuk takımlarını incelemeden karar vermeyin!

Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk takımı, oturma alanlarının ve salonların belkemiğini oluşturuyor dersek, çok da abartmış olmayız. Çünkü yıllar boyu kullanacağınız, en güzel anlarınıza şahitlik edecek, günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza fırsat tanıyacak, ailenizle keyifli anlar yaşamanıza önayak olacak koltuk takımları, evinizi kişiselleştirerek tarzınızla imza atmanızı sağlıyor.

Bu nedenle koltuk takımı seçimine büyük bir önem vermeniz ve tam da beklentilerinize uyacak türde koltuk modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Sizin için en ideal koltuk takımlarının öncelikle odanın metrekaresine uygun ebatlarda ve evin genel teması ile uyumlu olmasında yarar olduğunu en başta mutlaka belirtmekte fayda var.

Buna göre, salonunuz küçükse minimal ölçülerde ve küçük ebatlı bir koltuk takımı ya da köşe koltuk tercih etmeniz en mantıklı adım olacaktır. Ayrıca koltuk takımı rengi de odanın olduğundan daha ferah ve büyük görünmesi gibi bir illüzyon yaratmanıza yardımcı olabilir.

Ek olarak, evinizin dekorasyonu konusunda anahtar rol oynayacak koltuk takımı kumaşının kaliteli olmasına da önem vermenizi tavsiye ederiz. Kaliteli bir koltuk kumaşı, hem koltuklarınızın uzun ömürlü hem de şık olmasını sağlayacaktır.

Evde çocuk ve evcil dostlarınız var ise leke tutmayan koltuk kumaşı tercih ederek hayatınızı daha pratik hale getirebilirsiniz. Koltuk takımlarının en önemli aksesuarlarından yastıkları da asla es geçmemek gerekiyor. Koltuk yastıklarının içleri kaliteli malzemeyle desteklenmiş ve kırlent kılıflarının kolayca yıkanabilen türde olması da yararınıza olacaktır.

Eviniz İçin En Uygun Koltuk Takımları Hangileri?

Voi Home’nin mobilya alternatifleri arasından koltuk takımı seçerken bir ürünün tasarım çizgilerinden, siluetinden, ortama yaydığı enerjiden, yenilenen ama asla özgün ruhunu kaybetmeyen bir markanın genetiğini taşıdığını anlayabilmeniz mümkün. Ancak koltuk takımları ile evinizde daha kişisel dokunuşlar yaratmak için elbette tamamlayıcı aksesuar seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Bu doğrultuda dilerseniz spor koltuk takımları ile yaşam alanınızda bohem, özgür ve yenilikçi karakterinizi özetleme fırsatı yakalayabilir, modern koltuk takımları ile evinizde daima kendini yenileyen ve fresh bir tarz yansıtabilirsiniz.

Avangart koltuk takımları sayesinde ise moda klişelerine bağlı kalmadan kendi tarzınızı zarifçe haykırır ve stilinizle fark yaratırsınız. Country koltuk takımı ise modası hiç geçmeyen tarzıyla ön plana çıkmakla birlikte ruhunda her daim çiçek açanların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Bloglar